אתן שואלות אנחנו עונים

מתי אני אקבל את הנעליים שהזמנתי?


שאלה מצויינת, הנעליים שלנו לא קיימות במלאי, הן מיוצרות במיוחד עבורך, ולכן זמן האספקה שלנו הוא עד 14 ימי עסקים.
ממתי אתם קיימים?


נעלי פיגורה היא מפעל נעליים משפחתי המנוהל על ידי אלי ושרי שוקרון. כן אמרנו מפעל נעליים אנחנו באמת מייצרים את כל הנעליים בעבודת יד, תוך הקפדה על כל פרט. מוזמנות לבקר אותנו, דרך בן צבי 84 תל אביב, בניין פנורמה, רומה ראשונה יחידה 113.
למה אין סוף עונה?


הנעליים שלנו מיוצרות לפי דרישה/הזמנה, אין לנו מלאי. כך שאין לנו מלאיבכדי לבצע סוף עונה. מדי פעם יש מבצעים על נעליים מסויימות אפשר להתעדכן בדף הפייסבוק שלנו, או באתר.
אפשר להזמין צבע אחר ממה שמצולם?


בהחלט, מומלץ ורצוי להתקשר ולהתייעץ, במקרה זה עם שרי, אשתו של אלי המנהלת את החברה עם אלי משנת 1989. היא תשמח לשרת אתכן, והיא מבינה בנעליים, וגם בנשים. 03-687-8383, לאחר השעה 11:00.
איך אני אדע את המידה שלי?


אם את לקוחה וותיקה של נעלי פיגורה, ואת מזמינה מאותה סידרה, דגם אחר, סביר להניח שהמידה לא השתנתה. במידה ואתן רוכשות נעליים בפעם הראשונה, אפשר ורצוי להתייעץ, ועוד פעם עם שרי, היא מבינה בנעליים. 03-6878383 אחרי השעה 11:00 ובמידה והזמנת והמידה לא מתאימה, לא קרה כלום, אפשר להחליף, החלפה ראשונה עלינו.
אם הזמנתי נעליים והמידה לא מתאימה?


לא קרה כלום, מתקשרים ומחליפים למידה מתאימה.
איך אתם שולחים את הנעליים?


הנעליים שלנו נשלחות עם שליח ומגיעות עד פתח הבית. במידה ותרצו לאסוף באופן עצמאי, אפשר, פשוט תודיעו לנו, הכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ועכשיו יש 2 אופציות

ואם לא פשוט מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני

03-6878383

אם ענינו לך פשוט יכולה להמשיך ולהתחדש לך  בנעליים